ГлавнаяНовости ЖКХТранспортЗаправки компанії Glusco передано в управління державній компанії НАК "Нафтогаз"

Заправки компанії Glusco передано в управління державній компанії НАК "Нафтогаз"

Кабінет міністрів передає 127 заправки компанії Glusco в управління державній компанії НАК "Нафтогаз", про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль
Кабінет міністрів передає 127 заправки компанії Glusco в управління державній компанії НАК "Нафтогаз", про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє пресслужба Кабміну.
 
"Ми маємо рішення суду, яке передбачає передачу відповідного майна державі. Ми його виконуємо. Позиція тут чітка: активи Росії та пов'язаних із нею компаній в Україні мають перейти нашій державі та працюватимуть на благо нашої країни та всіх українців", - підкреслив прем'єр.
 

Нагадаємо, мережа АЗС Glusco сформована на базі роздрібного бізнесу компанії "Роснєфть", який у 2016 році викупив міжнародний трейдер Proton Energy Group SA через родинну Glusco Energy SA. Мережа налічує 127 АЗС та шість нафтобаз. Також компанія здійснювала заправку літаків у столичних аеропортах "Бориспіль" та "Київ". Власник – Нісан Моїсеєв, друг народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука.  

 
Комментарии (0)