ГоловнаНовини ЖКГПодіїЗ 1 березня пенсії будуть проіндексовані на 11%

З 1 березня пенсії будуть проіндексовані на 11%

Уряд схвалив постанову Кабінету міністрів „Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році”. Відповідно до постанови у 2021 році індексація пенсій буде проведена з 1 березня
Уряд схвалив постанову Кабінету міністрів „Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році”. Відповідно до постанови у 2021 році індексація пенсій буде проведена з 1 березня, про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики.
 
За даними міністерства, постановою затверджено показник збільшення розміру пенсій, обчисленого від заробітної плати та страхового стажу кожного пенсіонера на рівні 11 %, що відповідає 50% показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50% показника зростання середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки, що передують року, в якому проводиться збільшення, порівняно з трьома календарними роками, що передували року, який є попереднім щодо року, в якому проводиться збільшення (5 %+17%) /2).
 
У результаті реалізації постанови, у Мінсоцполітики очікують, що пенсії підвищаться у 8 мільйонів людей.
 
“Розмір пенсії підвищиться в середньому на 308 гривень. Мінімальний розмір підвищення встановлено на рівні 100 грн. Підвищується мінімальна пенсійна виплата до рівня 2 200 грн особам, які мають тривалий страховий стаж (30 років для жінок та 35 років для чоловіків)”, — інформують в пресслужбі.
 
Нагадаємо, раніше Кабмін затвердив бюджет Пенсійного фонду, у якому, зокрема, передбачено зростання пенсій у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати та їхня індексація.
 
Доходи Фонду встановили обсягом 495 млрд грн. З них власних доходів (з урахуванням залишку на початок року) передбачені в сумі 327,95 млрд грн, з яких 293,9 млрд грн — надходження з єдиного соцвнеску.
 

Видатки ПФУ очікуються на рівні 495,5 млрд грн. 

 
Коментарі (0)