ГоловнаНовини ЖКГПодіїЗ початку року учасники ООС Житомирщини вже отримали 1 049 земельних ділянок

З початку року учасники ООС Житомирщини вже отримали 1 049 земельних ділянок

З початку року учасники бойових дій отримали у власність на Житомирщині 1 049 земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.
З початку року учасники бойових дій отримали у власність на Житомирщині 1 049 земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 1 863 гектари.
 
Переважна більшість земель призначена для ведення особистого селянського господарства (941 ділянка загальною площею 1 852 гектари). Ще 108 наділів площею 11 га військовослужбовці використають для індивідуального садівництва.
 
Загалом від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій до Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області надійшло від військовослужбовців 16 511 заяв про отримання землі у власність. За результатами розгляду заяв бійцям надано 9 171 дозвіл на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 13 478 гектарів. За цей період у власність учасникам бойових дій передано 5 705 ділянок загальною площею 8 950 гектарів.
 

Нагадаємо, на сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. 

 
Коментарі (0)