ГлавнаяНовости ЖКХТарифы ЖКХНа цьому тижні побутові споживачі отримають новий тариф на електрику

На цьому тижні побутові споживачі отримають новий тариф на електрику

Протягом цього тижня до кінця травня Уряд ухвалить остаточне рішення щодо розмірів нових тарифів на електроенергію для побутових споживачів
Протягом цього тижня до кінця травня Уряд ухвалить остаточне рішення щодо розмірів нових тарифів на електроенергію для побутових споживачів, про це розповів міністр енергетики Герман Галущенко на «годині запитань до Уряду» у Верховній Раді в п'ятницю, пише "Україна Комунальна". 
 
«Це питання на розгляді, сьогодні ми проводимо остаточні розрахунки, рішення буде ухвалено в найближчий тиждень, тобто до кінця травня», - сказав міністр.
 
Найімовірнішим сценарієм під час встановлення нових тарифів стане використання диференційованого підходу до споживачів залежно від обсягів використовуваної електроенергії. 
 
«Ми наразі розглядаємо диференційований підхід. Я не думаю, що буде просто один тариф змінено на інший - буде диференціація залежно від обсягів споживання електроенергії», - зазначив Галущенко. 
 
Наразі Уряд здійснює розрахунки додаткових надходжень коштів від підвищення тарифів до бюджету, а також для фінансового збалансування енергоринку. 
 

Він пояснив, що сьогоднішній рівень тарифів на електроенергію для населення не покриває собівартості її виробництва, зокрема компаніями «Енергоатом» та «Укргідроенерго», які виплачують різницю між ринковою ціною кіловат-години й тарифами для населення в межах виконання спеціальних зобов'язань із забезпечення доступності електрики для побутових споживачів (ПСО). 

 
Комментарии (0)