ГлавнаяНовости ЖКХИнфографикаИнфографика: Весенний рост пенсий и коммуналки. Что быстрее?

Инфографика: Весенний рост пенсий и коммуналки. Что быстрее?

С 1 мая 2017 года в Украине произошло плановое повышение социальных стандартов, в частности, минимальных зарплат и пенсий. Однако почти синхронно, всего за две недели, повысились и тарифы на холодную воду.
 
 
С 1 мая 2017 года в Украине произошло плановое повышение социальных стандартов, в частности, минимальных зарплат и пенсий. Однако почти синхронно, всего за две недели, повысились и тарифы на холодную воду. Природный газ вырос в цене еще раньше – с 1 апреля 2017г.
 
«Слово и Дело» сравнило эти показатели и узнало, стало меньше коммунальное нагрузки на пенсию украинцев.
 
Так, минимальная пенсия в Украине с 1 мая 2017 года выросла с 1247 до 1312 грн. До того, как тариф на газ вырос чуть более, чем на 1,1%, пенсионер, который получает минимальную пенсию, мог купить на нее 181,2 куб. м газа. Теперь он может себе позволить на 7,3 куб. м больше.
 
Зато с водой, тариф на которую вырос в Киеве на 14,7% (в других городах показатели роста отличаются), ситуация другая. Даже с учетом роста минимальной пенсии на нее можно оплатить на 7,4 куб. м холодной воды меньше, чем до того – 83,1 куб. м.
 
 

  

 
Комментарии (3)
Коля Пухов
23 мая 2017 г. 18:56
Не тарифи і ціни зростають, а знецінюється гривня -- лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів.-----------------------------------------------------------------------Хто виграє і хто програє, якщо зарплати і пенсії підвищують у 2 рази, а ціни і тарифи зростають у 5 разів? Виграє, однозначно, друкар грошових знаків, тобто влада, а громадяни, відповідно, програють. -------------------------------- Навіть одночасне підвищення зарплат і цін в одну й ту саму кількість разів знецінює ваші гроші, які вже є у вашому гаманці, у ту саму кількість разів. Практично це означає , що ви зможете купити у ту саму кількість разів менше товарів і послуг, ніж до знецінення. ------------
Коля Пухов
29 июня 2017 г. 20:55
Вулиці, зупинки перейменували, пам"ятники позносили, але від того якість комунальних послуг не покращилась, а знецінення гривні прискорилось. -------------------- У нормальних країнах усі планові ремонти, промивки і випробування мереж давно проводяться без відключення водопостачання. Мабуть під час цих заходів пускають воду по запасним трубам і споживач отримує послугу у повному обсязі
Коля Пухов
29 августа 2017 г. 20:44
Є спостереження, що при досить помірному посадовому окладі керівні працівники держустанов регулярно, щомісяця отримують премії, що у декілька разів (!) перевищують їх посадовий оклад. Тому є пропозиція для Мінсоцполітики, щоб при розрахунку пенсій таким керівним працівникам їхні регулярні премії не бралися до уваги. Крім того, треба переглянути вже призначені пенсії бувшим керівним працівникам , і перерахувати їх без регулярних премій. Це дасть суттєву економію держбюджету і зменшить соціальну напругу у державі.