ГлавнаяНовости ЖКХВодоснабжениеСегодня на Донбассе должны восстановить водоснабжение - В. Гройсман

Сегодня на Донбассе должны восстановить водоснабжение - В. Гройсман

Вопрос водоснабжения Донбасса получило решение. Подача ресурса будет осуществляться потребителям уже через несколько часов.
Вопрос водоснабжения Донбасса получило решение. Подача ресурса будет осуществляться потребителям уже через несколько часов.
 
Об этом сообщил Премьер-министр Украины Владимир Гройсман, сообщает пресс-служба Правительственного портала.
 
"Наконец нам удалось начать восстанавливать водоснабжения Донбасса. Надеюсь, что уже через несколько часов люди на Донбассе будут с водой ", - отметил Гройсман.
 

Напомним, в результате остановки подачи воды по водопроводу без централизованного водоснабжения остается населения г.. Торецкое., Г. Железное пгт. Северное и пгт. Южное. 

 
Комментарии (1)
Коля Пухов
09 июля 2019 г. 19:55
"Сьогодні на Донбасі мають відновити водопостачання"------------------А коли нарешті у Києві відновлять гаряче водопостачання?--------------------У неопалювальний період гарячої води у кранах переважно немає, а у інший час - у кранах окріп , причому під потужним тиском. Тобто , керманичі створюють населенню або великі незручності ( через відсутність гарячої води) , або велику небезпеку (враховуючи можливий прорив труби з окропом).------------------------------------- А чому б не зробити просто теплу воду, але цілий рік , без перерв? Це, доречі, і для держави було б вигідно, адже і за теплу воду можна брати майже таку плату, як за гарячу. Це все-таки було би краще, ніж те , що є зараз. А то кидаються із крайності в крайність, замість того, щоб вибрати золоту середину.