ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняСьогодні на Донбасі мають відновити водопостачання - В. Гройсман

Сьогодні на Донбасі мають відновити водопостачання - В. Гройсман

Питання водопостачання Донбасу отримало рішення. Подача ресурсу здійснюватиметься споживачам вже за кілька годин
Питання водопостачання Донбасу отримало рішення. Подача ресурсу здійснюватиметься споживачам вже за кілька годин. 
 
Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба Урядового порталу.
 
“Нарешті нам вдалось почати відновлювати водопостачання Донбасу. Сподіваюсь, що вже за декілька годин люди на Донбасі будуть з водою”, — зазначив Гройсман.
 

Нагадаємо, внаслідок зупинки подачі води по водогону без централізованого водопостачання залишається населення м. Торецьк, м. Залізне смт. Північне та смт. Південне. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
09 Липня 2019 p. 19:55
"Сьогодні на Донбасі мають відновити водопостачання"------------------А коли нарешті у Києві відновлять гаряче водопостачання?--------------------У неопалювальний період гарячої води у кранах переважно немає, а у інший час - у кранах окріп , причому під потужним тиском. Тобто , керманичі створюють населенню або великі незручності ( через відсутність гарячої води) , або велику небезпеку (враховуючи можливий прорив труби з окропом).------------------------------------- А чому б не зробити просто теплу воду, але цілий рік , без перерв? Це, доречі, і для держави було б вигідно, адже і за теплу воду можна брати майже таку плату, як за гарячу. Це все-таки було би краще, ніж те , що є зараз. А то кидаються із крайності в крайність, замість того, щоб вибрати золоту середину.