09 Липня 2020 p.
Питання та відповіді
12345

Надайте, будь ласка, відповідь: чи може ЖБК створити ОСББ?

Може. Порядок реорганізації ЖБК в ОСББ відбувається відповідно до ст. 5 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку».

Відправити
Друкувати
12345
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: