ГлавнаяНовости ЖКХФинансирование ЖКХБТИ в Киевской области «нахимичили» на 1,5 миллиона гривен

БТИ в Киевской области «нахимичили» на 1,5 миллиона гривен

За допущенные нарушения законодательства по финансовым вопросам 23 должностных лица привлечены к административной ответственности

Специалисты Госфининспекции в Киевской области во время ревизии 16 коммунальных предприятий бюро технической инвентаризации (БТИ) устранили нарушения на сумму почти 1 млн грн. Общая сумма нарушений, приведших к убыткам, составила более 1,5 млн грн.

Об этом «У.К.» сообщили в пресс-службе ГФИ.

Как отмечается в сообщении, ревизия, проведенная по поручению председателя Киевской областной госадминистрации, охватывала период 2010-2011 гг.

Наибольшие суммы финансовых нарушений, которые привели к убыткам, обнаружены в Васильковском БТИ (332,3 тыс. грн), Киево-Святошинском БТИ (221,89 тыс. грн), Обуховском БТИ (166,38 тыс. грн), Бородянском БТИ (137,5 тыс. грн), Фастовском БТИ (130,11 тыс. грн), Макаровском БТИ (96,42 тыс. грн).

Значительную часть злоупотреблений составляют нарушения по начислению и выплате заработной платы, а также незаконное начисление премий и надбавок. Так, КП Киевского областного совета «Киево-Святошинское БТИ» безосновательно внесло начисленную заработную плату в размере почти 193 тыс. грн в расходы операционной деятельности. Это повлияло на увеличение себестоимости предоставляемых услуг, занижение прибыли предприятия и внесение неправдивых данных в финансовую отчетность.

Выявлены также нарушения, связанные с операциями по оплате и получению товаров, работ, услуг. Так, во время ревизии Макаровского БТИ выявлена ​​незаконная уплата более 121 тыс. грн за аудиторские и юридические услуги. КП Киевского областного совета «Белоцерковское междугородное БТИ» безосновательно отнесло расходы на осуществление текущего ремонта арендуемых помещений на увеличение балансовой стоимости основных средств. Это привело к завышению балансовой стоимости основных средств на общую сумму почти 993 тыс. грн.

Кроме этого имели место нарушения, связанные с излишним (в завышенных суммах) перечислением средств на содержание КП Киевского областного совета «Ассоциация БТИ» на общую сумму более 231 тыс. грн.

Для расследования этих вопросов в соответствии с действующим законодательством о привлечении к ответственности виновных лиц, обеспечении полного возмещения убытков материалы проведенных ревизий переданы в правоохранительные органы.

За допущенные нарушения законодательства по финансовым вопросам 23 должностных лица привлечены к административной ответственности. Руководителям коммунальных предприятий направлены соответствующие требования и проинформированы райгосадминистрации и органы местного самоуправления.

Ольга Гальчинская

 
Комментарии (2)
I.MagnaCharta1
20 марта 2012 г. 20:43
Афоризм "Відповідальність-мужність мати справу з усіма наслідками своїх справ"дуже доречно не забувати усім причетним до формування державного,місцевого бюджету,також при вирішенні питань про розширення джерел фінансування;при перегляді ставок місцевих податків та зборів,які вже сьогодні можливо отримати від власників за використування,забудову,приватизацію,оренду,перепродаж комунального майна або комунальної землі ; при вирішенні майнових проблем ;при питанні виділення земельних ділянок;при збільшенні тарифів за надання послуг комунальними службами міста,тощо.Люди нашого міста живуть у скруті,в злиднях.Ми з останніх сил тягнемося,щоб сплатити за воду,газ,житло.Ми якось харчуємося,якось лікуємося,якось забезпечуємося одягом та взуттям.Якось народжуємо,виховуємо,забезпечуємо наших дітей.Ми хочемо жити у власних квартирах в належних умовах.Але дедалі більше зростають вимоги до життя.Потреба мати власний дах над головою така ж природна,як потреба в їжі.Місто створюється для того,щоб людині було комфортно.Місту для будування нових соціальних закладів,для розвитку інфраструктури необхідна земля,але вільної землі у нашому місті вже немає.Що робити?Перший 1% мешканців міста заробляє гроші та отримує зиск з нового будівництва(соціального,комунально-го,інш).Другий 1% заробляє гроші та отримує зиск з перепродажі нерухомості(нового,іншого)за ринковими цінами.Третій 1% заробляє та отримує зиск з оренди(нерухомості,землі усіх видів та форм власності).Осідають такі зароблені гроші в кишенях невеликого колективу тих,хто отримав землю фактично безмежно та за безцінь,тих,хто отримує та розпоряджається землею-комунальною власністю.Звісно влада повинна піклуватися про людей.
I.MagnaCharta1
20 марта 2012 г. 20:45
У нашому місті склалося(при тій же міській владі,при тих же особах) використання прибудинкових територій(комунальної власності)САМОВІЛЬНО ВСТАНОВЛЕНИМИ ГАРАЖАМИ,ПОГРЕБАМИ,СПОРУДАМИ,ІНШМИ МАЛИМИ ФОРМАМИ до квартир перших єтажів.Самі земельні ділянки в межах прибудинкової території багатоповерхової житлової забудови надаються в оренду для встановлення збірно-металевих гаражів за рішенням виконавчого комітету особам,які мають мотоколяски або автомобилі з ручним управлінням і за станом здоров"я та не можуть користовуватися відкритими автостоянками чи гаражно-будівельними кооперативами.Це згідно Положення про порядок надання земельних ділянок для розміщення збірно-розбірних металевих гаражів в межах прибудинкових територій багатоповерхової житлової забудови в м.Бровари-таке роз"яснення надала головний архітектор міста.Але сьогодні у місті гаражі капітальні,та й автівки здебільше іноземного виробництва без ручного управління.Стоянки для автівок розташовані на дитячих майданчиках чи на пішохідній зоні.Тротуари відсутні,тільки зони.Відсутні чітко визначені місця для паркування.Для більш зручнішого виїзду,тобто для задоволення своїх потреб та розширення своєї території ВЛАСНОСТІ,власник автомашини із таких гаражів,навіть,підпалює чи зрубує зелені насадження,дерева,як серйозну перешкоду."Прибудинкова територія-це територія навколо багатоповерхівки,яка визначена актом на право власності чи користування земельною ділянкою и ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ СПІЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ МЕШКАНЦЯМИ БАГАТОПОВЕРХІВКИ"-таке роз"яснення сьогодні існує в нормативно-правових документах.Мешканці багатоповерхівок сплачують за розташовані на прибудинковій території гаражі, споруди,погреби,городи.Але чому приватну власність інших повинні сплачувати ті,які її не мають?Роз"яснюю.Загальна площа прибудинковової території влита в комунальний тариф,такий як,наприк- лад ,прибирання прибудинкової території -0,191 помножений на квадратні метри оселі кожного квартиронаймача багатоповерхівки!Ось і маємо сплату за приватну власність інших на прибудинковіх територіях,зважте,на комунальній землі, за іхні гаражі,погреби,стоянки для авто,встановлені тимчасові споруди,городи,"пристройки"до перших єтажів.