ГлавнаяНовости ЖКХФинансирование ЖКХЛьвовяне задолжали миллионы гривен за ЖКУ

Львовяне задолжали миллионы гривен за ЖКУ

С начала января 2015 года задолженность львовян за жилищно-коммунальные услуги составляет почти 45 миллионов гривен. Такие данные приводят в горсовете.

По состоянию на 1 января этого года задолженность жителей за жилищно-коммунальные услуги составляет 44,8 млн грн. Об этом «Украине Коммунальной» сообщили в пресс-службе Львовского городского совета.

Как отмечают в департаменте экономической политики львовского горсовета, долг жильцов за квартплату по состоянию на начало года составлял 7 млн грн, за водоснабжение - 3,5 млн грн, и за теплоснабжение - 34,3 млн грн. Из общего количества должников 3,5 тыс задолжали более, чем 3 тыс грн.
 
Более 10 млн грн выросла задолженность жителей за теплоснабжение: из них 8,2 млн грн - ЛГКП «Львовтеплоэнерго» и 1,9 млн грн - ЛКП «Зализнычнетеплоэнерго». Зато количество «злостных неплательщиков» в 2014 сократилось на 62 и составило 558. Из них 142 не оплачивали комуслуги ни в прошлом году, ни в 2013 году. Так, наибольшее их количество - в Франковском (35) и Шевченковском (34) районах, наименьшее - в Железнодорожном и Галицком (по 13).
 
Как ранее сообщала «Украина Коммунальная», за 2014 год киевляне уплатили за жилищно-коммунальные услуги более 4 млрд гривен. При этом, это составляет лишь 88% от начисленных за этот период сумм.
 
Комментарии (1)
Коля Пухов
08 февраля 2015 г. 21:14
Людина звільнена з роботи з державної установи за п.1 ст.40 КЗпП за розпорядженням державних органів про "ліквідацію" цієї установи і не працевлаштована, тобто не має ніякого доходу саме з ініціативи держави. "Ліквідована " держустанова лише змінила код ЄДРПОУ, робоче місце звільненого працівника не скорочувалось. Більш того, на це робоче місце був прийнятий пенсіонер. Рік перебування на обліку у центрі зайнятості не дав позитивного результату. Тепер, у 2015 році, у наданні житлової субсидії цій людині відмовляють, тому що вона не працює. На усі доводи і докази, що вона не працює за розпорядженням державних органів ( тобто, фактично держава вирішила, щоб ця людина не працювала), можна почути роз"яснення посадовців, що це не має ніякого значення. Отже, не працює -- значить субсидії немає. Тоді ця людина звертається по так звану компенсацію, але ті самі посадовці рахують, що вона має дохід на рівні прожиткового мінімуму, тобто 1218 грн. на місяць, тобто, компенсації також немає. Виходить, що держава фактично забрала у цієї людини засоби існування, але на папері приписує їх наявність. Пропоную усім звільненим з роботи у період 2011-2013 років у зв"язку з так званими "ліквідаціями" державних установ та досі не працевлаштованим присвоїти статус "вимушено непрацюючої особи" та звільнити таких осіб від сплати за комунальні послуги