ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГЛьвів’яни заборгували мільйони гривень за ЖКП

Львів’яни заборгували мільйони гривень за ЖКП

З початку січня 2015 року заборгованість львів’ян за житлово-комунальні послуги складає майже 45 мільйонів гривень. Такі дані наводять у міськраді.

Станом на 1 січня цього року заборгованість мешканців за житлово-комунальні послуги складає 44,8 млн грн. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Як зазначають у департаменті економічної політики ЛМР, борг мешканців за квартплату станом на початок року становив 7 млн грн, за водопостачання – 3,5 млн грн, і за теплопостачання – 34,3 млн грн. Із загальної кількості боржників 3,5 тис заборгували більш, ніж 3 тис грн.
 
На понад 10 млн грн зросла заборгованість мешканців за теплопостачання: з них 8,2 млн грн – ЛМКП «Львівтеплоенерго» та 1,9 млн грн – ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Натомість,  кількість «злісних неплатників» у 2014 скоротилась на 62 і склала 558. Із них 142 не оплачували компослуги ні торік, ні у 2013 році. Так, найбільша їх кількість – у Франківському (35) та Шевченківському (34) районах, і найменша – у Залізничному та Галицькому (по 13).
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», за 2014 рік кияни сплатили за житлово-комунальні послуги більше 4 млрд гривень. При цьому, це складає лише 88% від нарахованих за цей період сум.
 
Коментарі (1)
Коля Пухов
08 Лютого 2015 p. 21:14
Людина звільнена з роботи з державної установи за п.1 ст.40 КЗпП за розпорядженням державних органів про "ліквідацію" цієї установи і не працевлаштована, тобто не має ніякого доходу саме з ініціативи держави. "Ліквідована " держустанова лише змінила код ЄДРПОУ, робоче місце звільненого працівника не скорочувалось. Більш того, на це робоче місце був прийнятий пенсіонер. Рік перебування на обліку у центрі зайнятості не дав позитивного результату. Тепер, у 2015 році, у наданні житлової субсидії цій людині відмовляють, тому що вона не працює. На усі доводи і докази, що вона не працює за розпорядженням державних органів ( тобто, фактично держава вирішила, щоб ця людина не працювала), можна почути роз"яснення посадовців, що це не має ніякого значення. Отже, не працює -- значить субсидії немає. Тоді ця людина звертається по так звану компенсацію, але ті самі посадовці рахують, що вона має дохід на рівні прожиткового мінімуму, тобто 1218 грн. на місяць, тобто, компенсації також немає. Виходить, що держава фактично забрала у цієї людини засоби існування, але на папері приписує їх наявність. Пропоную усім звільненим з роботи у період 2011-2013 років у зв"язку з так званими "ліквідаціями" державних установ та досі не працевлаштованим присвоїти статус "вимушено непрацюючої особи" та звільнити таких осіб від сплати за комунальні послуги