ГоловнаКоментарі Слова Попова про модернізацію ЖКГ не більше ніж публічна підтримка ініціатив Президента

Слова Попова про модернізацію ЖКГ не більше ніж публічна підтримка ініціатив Президента

Але навіть якщо в 2011 р. в ЖКГ Києва вкладуть 1 млрд грн, я сумніваюся, що це хтось помітить. Найчастіше більша частина цих гроші де-факто йде на зарплату або премії в ЖКГ.Говорячи про енергозберігаючі технології, А.Попов має рацію в тому, що це дозволить, в першу чергу, заощадити кошти за рахуно

Але навіть якщо в 2011 р. в ЖКГ Києва вкладуть 1 млрд грн, я сумніваюся, що це хтось помітить. Найчастіше більша частина цих гроші де-факто йде на зарплату або премії в ЖКГ.

Говорячи про енергозберігаючі технології, А.Попов має рацію в тому, що це дозволить, в першу чергу, заощадити кошти за рахунок економії дорогих енергоресурсів. Шкода, що влада Києва не хоче, наприклад, зобов'язати будівельні компанії Києва не тільки реалізовувати в нових будинках енергозберігаючі технології (що практично відсутнє зараз), а й «оновлювати» старий житловий фонд Києва. Звичайно, це ідеал, але якісь мінімальні кроки в цьому напрямку вже були б справжньою модернізацією.

Те ж саме стосується модернізації теплотрас і котелень. Це навіть першочерговий крок. Але це питання київській владі доведеться вирішувати з новим власником «Київенерго» Рінатом Ахметовим. Я так розумію, що за таку послугу місту «Київенерго» хоче отримати теплотраси в концесію. Якщо А.Попов саме так розуміє співпрацю з бізнесом (як він сказав на круглому столі), то в цьому нічого перспективного немає. Адже тоді місто просто не зможе контролювати ціну на «тепло» і гарячу воду, оскільки «Київенерго» просто закладе свої інвестиції в тарифи. Звідси випливає запитання: як тоді будуть виконуватися доручення В.Януковича вирівняти тарифи?

 
Коментарі (0)