ГоловнаКоментаріГазопостачанняА.Коболєв: «Анбандлінг газотранспортної системи повністю завершено»

А.Коболєв: «Анбандлінг газотранспортної системи повністю завершено»

Керівники АТ «Укртрансгаз» та АТ «Магістральні газопроводи України» (МГУ) підписали акт приймання-передачі, після чого ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» (ОГТСУ) перейшло у володіння МГУ
Вчора, 1 січня 2020 року, керівники АТ «Укртрансгаз» та АТ «Магістральні газопроводи України» (МГУ) підписали акт приймання-передачі, після чого ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» (ОГТСУ) перейшло у володіння МГУ, про це повідомила пресслужба  НАК «Нафтогаз України».
 
У свою чергу Оператор ГТС України окремим актом прийняв на баланс активи української ГТС від Укртрансгазу. 
 
Акт прийому-передачі містить понад 47 тисяч одиниць балансовою вартістю більше ніж 32 млрд грн. Цей акт погодили всі залучені до процесу анбандлінгу ГТС сторони – НАК «Нафтогаз України», Фонд державного майна, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерство фінансів, Міністерство енергетики та захисту довкілля.
 
Це був завершальний етап процесу відокремлення газотранспортної системи України від Нафтогазу. Анбандлінг ГТС завершено вчасно, незалежний оператор розпочав повністю самостійну діяльність.
 

«Це була наймасштабніша реформа в енергетичному секторі за всю історію незалежної України. Україна виконала вимоги Третього енергопакету і довела, що є відповідальним та надійним партнером. Нафтогаз перестав бути акціонером оператора ГТС, але стає його великим клієнтом і готовий підтримувати в ініціативах, спрямованих на розвиток конкурентного і прозорого газового ринку», – зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв, коментуючи завершення процесу анбандлінгу. 

 
Коментарі (3)
Коля Пухов
16 Січня 2020 p. 00:27
Раніше усі компослуги сплачувались однією платіжкою. Потім придумали так звану "комісію" (плата за те, що вносиш оплату за компослугу), і одну платіжку розділи на шість платіжок ( посортували по видам компослуг). Спочатку це шахраювання не дуже обурило споживачів - нікому тоді навіть у голову не прийшло, що тепер прийдеться платити чималу "комісію" окремо за кожну платіжку. А тепер вже розділені платіжки знову ділять принамні на дві - таким чином "комісія" збільшується несуразно, що може призвести просто до відмови вносити комплатежі.
Коля Пухов
20 Січня 2020 p. 00:14
А тепер хотять усі компослуги знову об"єднати в одну платіжку, але при цьому штучно приписати споживачам неіснуючі борги та обнулити переплату, якщо вона є.
Коля Пухов
20 Січня 2020 p. 00:14
А тепер хотять усі компослуги знову об"єднати в одну платіжку, але при цьому штучно приписати споживачам неіснуючі борги та обнулити переплату, якщо вона є.