ГоловнаКоментаріГазопостачанняА.Коболєв: «Нафтогаз» готовий профінансувати монетизацію субсидій

А.Коболєв: «Нафтогаз» готовий профінансувати монетизацію субсидій

НАК «Нафтогаз України» готовий профінансувати монетизацію субсидій, про це розповів глава правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.
НАК «Нафтогаз України» готовий профінансувати монетизацію субсидій, про це розповів глава правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.
 
"Уряд ухвалив усі рішення, які стосуються зміни ціни на газ, скасування PSO в майбутньому, але монетизація субсидій - це той ключовий елемент, без якого, я вважаю, реформа не буде завершена. НАК« Нафтогаз України »може надати кошти для того, щоб ці субсидії оплачувати ", - сказав Андрій Коболєв.
 
Крім того, глава правління зазначив, що НАК «Нафтогаз України» може допомогти Міністерству фінансів провести верифікацію бази одержувачів субсидій.
 
"Я впевнений, що в існуючій системі є" мертві душі "- ми їх бачили, знаходили, демонстрували правоохоронцям. На жаль, в даний час немає ніякого прогресу, для того щоб цю базу зробити єдиною, публічної та відкритої", - додав глава правління НАК «Нафтогаз України».
 
Він також висловив упевненість, що верифікація даних продемонструє значне зниження споживання газу населення і економію бюджетних коштів.
 

"Монетизація субсидій - це можливість надати споживачам реальні гроші, можливість для них залишати зекономлені кошти при витраті газу менше, ніж очікувалося за планом. Це стимул до енергоефективності", - зазначив Андрій Коболєв. 

 
Коментарі (0)