ГоловнаВибір редакціїГазопостачанняА.Коболєв:«Цього року НАК «Нафтогаз України» заплатить до бюджету 60 млрд грн податків»

ІНФОГРАФІКА:

Весняне зростання пенсій та комуналки. Що швидше?


Доля комуналки в пенсії


Порівняння комунальних тарифів: Україна і США


Наскільки зросте ціна на електроенергію для населення з 1 березня 2017р


Головні досягнення уряду-2016


Як зростання «мінімалки» до 3200 грн вплине на пересічних українців


Норми споживання природного газу


Скільки заплатимо за житло після 1-го липня 2016р.


 

Як виростуть тарифи на ЖКП після подорожчання газу


Тарифи та соцстандарти діючі з 1 травня 2016р


Хто відповідає за якість електропостачання?
Управління багатоквартирним будинком


 
Які лампочки економніші


 
Нові рахунки за газВидобуток сланцевого газу

 
Баланс газу в українських ПСГВартість опалювального сезону 2015-2016


 

Loading...

А.Коболєв:«Цього року НАК «Нафтогаз України» заплатить до бюджету 60 млрд грн податків»

Цього року НАК «Нафтогаз України» заплатить до бюджету 60 млрд гривень податків, про це в ефірі 5 каналу розповів голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.
Цього року НАК «Нафтогаз України» заплатить до бюджету 60 млрд гривень податків, про це в ефірі 5 каналу розповів голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.
 
Андрій Коболев розповів, що коли відбудеться розподіл компанії, то НАК «Нафтогаз України» віддасть бізнес з транспортування газу незалежному операторові.
 
«І ця компанія буде працюват. Окремо, тому частина прибутку, яку НАК «Нафтогаз України» заробляв саме на транспортування газу, а вона є левовою, буде акумулюватися на інші компанії», — сказав голова правління НАК «Нафтогаз України».
 
«Але за рахунок того, що всі інші ціни з квітня 2017 року мають стати нерегульованими, тобто компанія повинна працювати повністю на відкритому ринку, ми очікуємо, що там зможемо заробляти прибуток, який, можливо, не буде таким великим як прибуток від транзиту газу , але вона буде прибутковим бізнесом і НАК не буде дотаційною компанією», додав Андрій Коболєв.

За його словами, стратегічний план в тому, що НАК «Нафтогаз України» більше ніколи не повинен отримувати підтримку від бюджету, а навпаки повинен платити в бюджет ті суми податків, які повинна платити велика нафтогазова компанія. У цьому році — це 60 млрд гривень. 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...