ГоловнаКоментаріТарифи ЖКГА.Коболєв:«З 1 січня 2020р Україна переходить на ринкові ціни на природний газ для всіх споживачів»

А.Коболєв:«З 1 січня 2020р Україна переходить на ринкові ціни на природний газ для всіх споживачів»

З 1 січня 2020 року Україна повністю переходить на ринкові ціни на природний газ для всіх споживачів, згідно з меморандумом, підписаним між Україною та МВФ
З 1 січня 2020 року Україна повністю переходить на ринкові ціни на природний газ для всіх споживачів, згідно з меморандумом, підписаним між Україною та Міжнародним валютним фондом. 
 
На цьому наголосив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, під час П’ятого газового форуму в Києві.
 
"Якщо ця вимога буде виконана, фінансова стабільність "Нафтогазу" буде забезпечена саме цими діями", — так Коболєв прокоментував питання про доходи компанії після проведення анбандлінгу. 
 
Також, Андрій Коболєв, зазначив, що необхідно впровадити відповідальність місцевої влади за борги комунальних теплопостачальних підприємств. Наразі сумарні борги цієї категорії споживачів перед "Нафтогазом" майже сягнули 35 млрд грн. 
 
У "Нафтогазі" пропонують списувати борги цих компаній з місцевих бюджетів, якщо вони не розраховуються за отриманий газ після завершення опалювального сезону. 
 

"Якщо не буде регулювання ціни на газ та якщо буде врегульоване питання розрахунків тепловиків, "Нафтогаз" буде відчувати себе фінансово стабільно і цілком пристойно", — підсумував голова Нафтогазу.  

 
Коментарі (0)