ГоловнаКоментаріФінансування ЖКГА.Рева:«Монетизація, у наступному році, передбачає виплату усієї суми зекономленої субсидії»

А.Рева:«Монетизація, у наступному році, передбачає виплату усієї суми зекономленої субсидії»

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про проект монетизації субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг.
Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про проект монетизації субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг.
 
Він зазначив, що часткова монетизація субсидій була розпочата ще в 2017 році і передбачала виплату залишку частини зекономленої суми субсидії, проте більша частина поверталася до державного бюджету.
 
"Монетизація, яка планується до впровадження з 2019 року, передбачає виплату усієї суми зекономленої субсидії громадянину - це його кошти на рахунку, і вони не можуть бути списані до бюджету", - пояснив Міністр.
 
Він також пояснив основні принципи роботи програми монетизації.
 

"Потрібно розуміти, що субсидія це цільова допомога. Звичайна допомога передбачає виплату коштів, і людина сама обирає, на що їх витратити; натомість субсидія - це цільова допомога на конкретні потреби, які стосуються оплати житлово-комунальних послуг. Саме тому накладаються певні обмеження, адже ці гроші мають надійти до надавачів послуг. Тому створюється окремий спеціальний рахунок, із якого можна переказати кошти виключно за тими рахунками, що зазначені під час звернення за субсидією. А після того як людина сплатила свою частину рахунку і закінчився опалювальний сезон, людям перераховують усі зекономлені гроші на звичайні рахунки, і вони можуть їх використовувати на власний розсуд. Чим більше зекономлять - тим більше отримають грошей", - зазначив Андрій Рева. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
06 Грудня 2018 p. 22:05
Субсидії відмінили, а опалення дуже формальне - батареї ледь теплі майже всюди. Натомість побільшало розмов, абсолютно відірваних від реальності.