ГоловнаНовини ЖКГАзаров не пошкодує Попову 2,5 мільярди на дороги, але цього - мало

Азаров не пошкодує Попову 2,5 мільярди на дороги, але цього - мало

За півтора місяці КМДА розраховує отримати від Кабінету міністрів України близько 2,5 млрд. грн. на оновлення доріг та міжквартальних проїздів. Про це сьогодні під час прямого ефіру на ТРК «Київ» заявив голова КМДА Олександр Попов, передає "Україна Комунальна".«Ми отримаємо біля 800 млн. грн.на те,
За півтора місяці КМДА розраховує отримати від Кабінету міністрів України близько 2,5 млрд. грн. на оновлення доріг та міжквартальних проїздів. Про це сьогодні під час прямого ефіру на ТРК «Київ» заявив голова КМДА Олександр Попов, передає "Україна Комунальна".
«Ми отримаємо біля 800 млн. грн.на те, щоб привести наші шляхи у нормальний  стан. Я хочу сказати, що цих коштів точно не вистачить для того, щоб усе зробити. Однак сьогодні, не зважаючи на затверджений бюджет, ми маємо можливість ще додатково отримати кошти від уряду», - сказав чиновник.
Він також повідомив, що цього року планується розпочати широкомасштабну програму по благоустрою цих проїздних доріг і прилеглої території, а наступного року  її «максимально завершити».
За словами О. Попова, такий обсяг робіт з ремонту шляхового покриття стане реальним завдяки співпраці з урядом Столичний чиновник також  зауважив, що «на проблеми міста Києва найближчим часом, протягом 1-1,5 місяця, отримаємо  більше 2,5 млрд. грн».
 
Коментарі (0)