ГоловнаНовини ЖКГАзаров розповів, як «відбились» на українцях умови МВФ щодо вартості газу

Азаров розповів, як «відбились» на українцях умови МВФ щодо вартості газу

Прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні постійно діючої Ради міністрів фінансів країн-учасниць СНД заявив про використання диференційованого підходу до проблеми приведення тарифів на газ у відповідність з реальною його вартістю, передає  «РБК-Україна». «Для того, щоб досягти скорочення д

Прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні постійно діючої Ради міністрів фінансів країн-учасниць СНД заявив про використання диференційованого підходу до проблеми приведення тарифів на газ у відповідність з реальною його вартістю, передає  «РБК-Україна».

«Для того, щоб досягти скорочення дефіциту «Нафтогазу», Міжнародний валютний фонд поставив умову приведення тарифів на газ перш за все для населення у відповідність з реальною вартістю газу. Ми домовилися про те, що на 50% в 2010 р. ми піднімемо вартість газу. Ми підійшли диференційовано, залежно від об'ємів споживання газу: для громадян, які значно споживають газ, ми значно збільшили тариф, а для решти населення збільшили на 50%. Безумовно, цей захід негативно позначився на самому населенні», - зазначив Азаров.

 
Коментарі (0)