ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГАзаров «викличе на килим» винних у підвищенні тарифів ЖКГ

Азаров «викличе на килим» винних у підвищенні тарифів ЖКГ

Глава уряду повідомив, що він прийняв міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка, «йому доручено взяти на контроль стабільність тарифів на послуги ЖКГ»

Ніяких підстав для підвищення тарифів немає. Особи, які допустили стрибок цін на послуги житлово-комунального господарства, змушені будуть звітувати за свої дії перед урядом. 

Про це заявив Микола Азаров 13 січня під час спілкування на особистій сторінці у Фейсбуці, інформує прес-служба уряду.

Глава уряду повідомив, що він прийняв міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка, «йому доручено взяти на контроль стабільність тарифів на послуги ЖКГ».

«В умовах, коли уряд не піднімає ціни на електроенергію, на газ та інше, ніяких підстав для підвищення тарифів на послуги ЖКГ немає», - висловив переконання М.Азаров. При цьому він повідомив, що у вівторок на наступному тижні А.Близнюк буде проводити Загальноукраїнський селектор.

«Кожен випадок необгрунтованого підвищення тарифів буде розглянуто, а особи, які допустили це, будуть запрошені на засідання уряду і відзвітують про свої дії», - заявив М.Азаров.

Нагадаємо, з 1 січня 2012 року згідно з рішеннями місцевих органів влади, зросли тарифи на квартплату в Харкові, а на 1 лютого заплановано підвищення квартплати в Чернігові, а також підвищення вартості послуг з водопостачання в Джанкої, Дніпропетровську, Тернополі та ряді інших міст. Крім цього були озвучені наміри влади збільшити вартість теплопостачання для мешканців Західного регіону та деяких міст Криму.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)