ГоловнаНовини ЖКГДочекалися - на вітчизняних АЗС почали знижувати ціни на бензин

Дочекалися - на вітчизняних АЗС почали знижувати ціни на бензин

Мережа найбільшого вітчизняного оператора ринку нафтопродуктів «Укрнафта» розпочала зниження цін. Сьогодні в Україні на всіх автозаправочних станціях цієї мережі зафіксовано зниження ціни на дизельне пальне, інформує прес-служба Міненерговугілля.Очікується, що цьому прикладу будуть слідувати інші оп

Мережа найбільшого вітчизняного оператора ринку нафтопродуктів «Укрнафта» розпочала зниження цін. Сьогодні в Україні на всіх автозаправочних станціях цієї мережі зафіксовано зниження ціни на дизельне пальне, інформує прес-служба Міненерговугілля.

Очікується, що цьому прикладу будуть слідувати інші оператори ринку нафтопродуктів, оскільки протягом останніх двох тижнів на світовому ринку спостерігається тенденція до зниження цін на нафту.

Нагадаємо, що 17 травня 2011 року Експертно-аналітична група з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості при Міненерговугілля рекомендувала трейдерам нафтопродуктів у зв'язку з надлишком на ринку дизельного пального знизити його вартість до 9,6 грн. за літр.

Головуючий на цьому засіданні ЕАГ Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко зауважив, що держава зважено підійшла до функціонування ринку - знизила акцизи на пальне та запровадила відповідні ініціативи на законодавчому рівні. Як наголосив Юрій Бойко, важливо, щоб і надалі стосунки між державою та нафтотрейдерами були партнерськими, а домовленості дотримувались.

 
Коментарі (0)