ГоловнаНовини ЖКГБезпеку на українських шахтах забезпечать по-американськи

Безпеку на українських шахтах забезпечать по-американськи

У Донецьку та Луганську нещодавно відбулися зустрічі американських та українських колег в галузі шахтної безпеки. Їхню співпрацю було розпочато ще у березні 2000 року, і за цей час реалізовано вже 6 проектів.Про це повідомляє прес-служба Держгірпромнагляду України.Як зазначено в повідомленні, нинішн

У Донецьку та Луганську нещодавно відбулися зустрічі американських та українських колег в галузі шахтної безпеки. Їхню співпрацю було розпочато ще у березні 2000 року, і за цей час реалізовано вже 6 проектів.

Про це повідомляє прес-служба Держгірпромнагляду України.

Як зазначено в повідомленні, нинішні зустрічі були присвячені реалізації програми навчання українських інспекторів як одного з сегментів спільного проекту «Шахтна безпека в Україні». До обласних центрів завітали фахівці з багаторічним досвідом роботи в Академії шахтної безпеки США (MSHA). Вони підготували низку презентацій та лекцій у відповідь на запит, який було сформовано гірничотехнічними інспекторами Держгірпромнагляду заздалегідь.

Найбільш актуальними питаннями українські фахівці визнали методику боротьби з вугільним пилом, порівняння систем комунікації та стеження в американських та вітчизняних копальнях, а також особливості ведення наглядової документації, зокрема оформлення приписів, наказів тощо.

«Кожна наступна зустріч збагачує досвідом і нас, і наших колег», - зазначив в.о. начальника теруправління Держгірпромнагляду по Донецькій області В'ячеслав Король.

Нагадаємо, що в Україні планується відкриття Центру підготовки гірничотехнічних інспекторів, в якому обов'язково використовуватиметься досвід здійснення державного гірничого нагляду в Сполучених Штатах. Підготовка інспекторів, зокрема, відрізнятиметься тим, що вони незалежно від кваліфікації проходитимуть єдине уніфіковане навчання.

 
Коментарі (0)