ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГБлизнюк поїде до Харкова вирішувати питання підвищення тарифів ЖКГ

Близнюк поїде до Харкова вирішувати питання підвищення тарифів ЖКГ

Народ більше скаржиться не на величину тарифу, а на якість послуг.

У найближчу п'ятницю міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк планує відвідати з візитом місто Харків і обговорити з місцевою владою ситуацію, що склалася з підвищенням тарифів на ЖКП. Про це він повідомив журналістам в ході прес-конференції після засідання Кабінету міністрів України, передає кореспондент «У.К.».

«Ніхто в цій країні не може бути звинувачений поки немає рішення суду ... тому органи місцевого самоврядування мали право «підвищувати квартплату». Це їх повноваження, якщо вони прийняли рішення неправильні ми їх виправили. Все. Ми поставили все на місце і попередили, що якщо ви «хлопці» й надалі будете бавитися подібними речами, ми вам не дамо ображати людей», - заявив А.Близнюк.

На питання журналістів, чому у Харкові, на відміну від інших регіонів рішення про відміну тарифів на квартплату поки не скасовано і для цього потрібен візит міністра ЖКГ, Близнюк відповів, що його візит у цей регіон був запланований раніше ніж було піднято це питання, і він був пов'язаний з питаннями місцевого самоврядування.

«Народ більше скаржиться не на величину тарифу, а на якість послуг і це правильно, тому наше завдання працювати з людьми і захистити їх від монополістів», - підкреслив міністр.

 
Коментарі (0)