ГоловнаНовини ЖКГЖитлоБільш ніж 65 тисячам українців погоджено виплати за програмою єВідновлення

Більш ніж 65 тисячам українців погоджено виплати за програмою єВідновлення

За цей час більше 86 тисяч українців звернулися по допомогу на поточні та капітальні ремонти. Підтверджено виплати 52,4 тисячі заявників на загальну суму 5,6 млрд грн.
Державна програма компенсацій за пошкоджене та знищене житло працює майже рік. За цей час більше 86 тисяч українців звернулися по допомогу на поточні та капітальні ремонти. Підтверджено виплати 52,4 тисячі заявників на загальну суму 5,6 млрд грн.
 
Ще майже 13 тисяч українців подали заяви на отримання житлових сертифікатів за повністю знищене житло загальною сумою на 10,1 млрд грн. І вже 2402 заявники успішно реалізували житлові сертифікати, придбавши нове житло замість знищеного. Частіше за все — купують в Київській області та місті Київ, також користується попитом нерухомість в Харківській, Миколаївській та Чернігівській областях. Сумарна вартість придбаного житла майже 5 млрд грн.
 

А найбільше заяв на отримання державної програми компенсацій — і за пошкоджене, і за зруйноване житло — надійшло з Харківської, Київської, Донецької та Миколаївської областей. 

 
Коментарі (0)