ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняБорг тепловиків перед «Нафтогазом» складає близько 47,3 млрд гривень

Борг тепловиків перед «Нафтогазом» складає близько 47,3 млрд гривень

Заборгованість контрагентів, які отримують газ від Нафтогазу на пільгових умовах (відповідно до положення про ПСО), склала 74 млрд грн (збільшення на 3,6 млрд грн, або +5,1% за тиждень)
За тиждень виробники тепла зменшили борг на 734 млн грн (1,8%), підприємства ТЕЦ (виробництво електроенергії) – на 5 млн грн (0,1%). Регіональні газозбутові підприємства збільшили борг на 4,4 млрд грн (19,5%), про це повідомила пресслужба Нафтогазу.
 
Станом на 18 лютого 2020 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 47,3 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 739 млн грн (1,5%).
 
Заборгованість регіональних газозбутових підприємств складає близько 26,7 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 4,4 млрд грн (19,5%).
 
Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень збільшилась на 4 млн грн (0,1%) та складає близько 3,4 млрд грн.
 
Заборгованість КП ВО Київради «Київтеплоенерго» за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 200 млн грн (4,4%). Сумарна заборгованість Київтеплоенерго складає близько 4,4 млрд грн.
 

Зростання заборгованості газозбутових підприємств протягом третього тижня місяця є типовим та пояснюється оформленням актів прийому-передачі обсягів газу, використаного у січні 2020 року, а розрахунки населення за послуги з постачання газу та теплової енергії у попередньому місяці здійснюються до 20-го числа поточного місяця. 

 
Коментарі (0)