ГоловнаВибір редакціїЕлектроенергетикаБоржники ринку електроенергії отримають «переддефолтний» статус

Боржники ринку електроенергії отримають «переддефолтний» статус

З 1 червня 2020 року всі учасники ринку електроенергії у яких накопичилася заборгованість перед державною компанією електроенергії НЕК «Укренерго», отримають статус «переддефолтному»

З 1 червня 2020 року всі учасники ринку електроенергії у яких накопичилася заборгованість перед державною компанією електроенергії НЕК «Укренерго», отримають статус «переддефолтному». Про це в середу, 1 липня, повідомляє прес-служба системного Оператора.

У повідомленні відомства говориться про тих учасників ринку, які своєчасно не здійснили оплату за послуги передачі електричної енергії або диспетчерського (оперативно-технологічного) управління.

Як вказали в компанії, таке рішення було прийнято на підставі відповідної постанови з боку НКРЕКП № 516.

Йдеться про положення «Про затвердження змін до Правил ринку», які були прийняті від 28 лютого 2020 і вступили в своє законодавче дію вже з моменту 1 червня 2020 року.

Іншими словами, з моменту 1 червня поточного року, всі компанії з заборгованістю вище тридцяти днів отримують статус «переддефолтному».

Також в «Укренерго» нагадали про зобов'язання компаній заплатити за боргами для того, щоб не потрапити в список об'єктів з негативним статусом.

Нагадаємо, що в ході засідання Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) обговорювалося підняття розцінок на передачу електроенергії державної компанії «Укренерго» до 327,97 гривень за МВт-година а не до 596,48, як було заявлено раніше.

Тим часом, за станом на кінець травня 2020 року загальна заборгованість НЕК «Укренерго» перед державним підприємством «Гарантований покупець» дійшла до значення в 15 млрд гривень.

 

 
Коментарі (0)