ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоБудівельні норми в «очикуванні» змін

Будівельні норми в «очикуванні» змін

Прем’єр-міністр доручив швидко напрацювати зміни до існуючих будівельних норм з метою скасування застарілих вимог і впровадження міжнародних стандартів.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив швидко напрацювати зміни до існуючих будівельних норм з метою скасування застарілих вимог і впровадження міжнародних стандартів. Про це він сказав під час зустрічі з підприємцями і архітекторами.
 
«Сучасні світові стандарти будівництва відрізняються від тих, що діють в Україні. Наше завдання зараз - швидка адаптація будівництва до європейських норм. При співвідносній ціні будівництва у Європі та США ми бачимо в Україні зовсім іншу архітектуру. Я налаштований дуже рішуче. Треба з’ясувати, що ми можемо змінити одразу, що потребує більш глибинної роботи. Затягувати час – не варіант, - сказав глава Уряду. - Я вважаю, що за декілька тижнів ми маємо напрацювати рішення і їх ухвалити. Час має критичне значення».
 

В Україні є чинними понад 180 будівельних норм, з них 109 – державні. Положення деяких з них застаріли і потребують впровадження міжнародних стандартів, новітніх технологій та виключення корупційних ризиків. Перегляд будівельних норм дозволить усунути непотрібні регуляторні процедури, сприятиме розвитку підприємництва у містобудівництві. Наразі на розгляді в Парламенті перебуває законопроект про «Внесення змін до Закону України «Про будівельні норми», який має урегулювати і осучаснити державні будівельні норми. 

 
Коментарі (0)