ГоловнаНовини ЖКГБудівництво донецького аеропорту завершується

Будівництво донецького аеропорту завершується

Будівництво терміналу КП «Міжнародний аеропорт «Донецьк» виходить на завершальний етап. Про це розповів заступник директора з виробництва ФПГ «Альтком» Сергій Купрін під час прес-туру, інформує прес-служба Міністерства інфраструктури. «На сьогодні 100% каркасу виконано, 100% огороджувальних констру

Будівництво терміналу КП «Міжнародний аеропорт «Донецьк» виходить на завершальний етап. Про це розповів заступник директора з виробництва ФПГ «Альтком» Сергій Купрін під час прес-туру, інформує прес-служба Міністерства інфраструктури.

«На сьогодні 100% каркасу виконано, 100% огороджувальних конструкцій виконано, покрівля повністю виконана, всередині ведуться оздоблювальні роботи, закінчена підготовка поверхні під підлогу, розпочато монтаж ліфтового обладнання, ескалаторів, заводиться технологічне обладнання, ведуться інженерні мережі, виходимо на завершальну стадію під назвою оздоблення», - сказав Сергій Купрін.

За його словами, сьогодні на будівництві терміналу працюють близько 1,5 тисячі осіб і 500 одиниць техніки. Близько 80% інженерного і 80% основного технологічного обладнання закуплено та вже перебуває на будмайданчику. Роботи ведуться за графіком. Відтак об'єкт буде здано в експлуатацію 20 грудня поточного року.

Як відзначають представники компанії, при проектуванні було передбачено, щоб потоки пасажирів, які прилітають та відлітають, не перетиналися. До терміналу примикає естакада, яка дасть змогу приймати громадський та особистий транспорт, пішоходів. По естакаді та під нею буде три смуги руху. Будівля має 6 поверхів, з них 3 основних, її висота 19 м, а у найвищій частині 23 м.

Заступник генерального директора ФПГ «Альтком» Михайло Ковальов зазначив, що проект терміналу розроблений українським підприємством – ТОВ «Среда». «Будівля не має аналогів, тому що проект індивідуальний», - підкреслив Михайло Ковальов.

 
Коментарі (0)