У центрі Харкова завтра буде тимчасово заборонений рух транспорту. Про це повідомляє прес-служба Харківської міської ради.
«Рух транспорту по пл. Конституції та вул. Сумській - на ділянці від пл. Конституції до вул. Маяковського - завтра, 22 листопада, з 12:30 до 13:30 буде поетапно припинятися. Крім того, поетапно будуть припиняти рух по вул. Маяковського - на ділянці від вул. Сумської до вул. Артема» - йдеться у повідомленні.
При цьому зауважується, що заходи вживаються через проведення традиційної Хресної ходи Жалоби.
«Рух будуть поетапно відновлювати після проходження колони» - підкреслюється у повідомленні.
Окрім того, зазначається, що в цей час маршрут низки автобусів зміниться. Курсування громадського транспорту буде організоване таким чином:
№278е: пр. Правди - пр. Леніна - вул. Отакара Яроша - вул. Балакірєва - вул. Дерев'янка - Білгородське шосе і далі за маршрутом;
№296е: ст. м. «Держпром» - пр. Леніна - вул. Дерев'янка - Білгородське шосе і далі за маршрутом;
№65е: ст. м. «Держпром» - пр. Леніна - вул. Отакара Яроша - вул. Балакірєва - вул. Дерев'янка - Білгородське шосе і далі за маршрутом;
№202е: спуск Соборний - вул. Клочківська - узвіз Пасіонарії - пр. Правди - пр. Леніна - вул. Отакара Яроша - вул. Балакірєва - вул. Дерев'янка - Білгородське шосе і далі за маршрутом;
№291е: вул. Петровського - вул. Артема - вул. Весніна - пл. Першого Травня - вул. Сумська і далі за маршрутом (у зворотному напрямку по своєму маршруту);
№78е: пров. Спартаківський - вул. Університетська - пров. Мечникова (в зворотному напрямку: пров. Спартаківський - пл. Конституції - вул. Сумська - пл. Поезії) - вул. Пушкінська - вул. Весніна - пл. Першого Травня - вул. Сумська і далі за маршрутом;
№119е: вул. Вернадського - Червоношкільна набережна - Нетеченська набережна - вул. Університетська - вул. Клочківська - вул. 23 серпня - пр. Леніна і далі за маршрутом;
№217е, 20е: пров. Спартаківський - вул. Університетська (кінцева) - спуск Соборний - вул. Клочківська - вул. Отакара Яроша - пр. Леніна і далі за маршрутом;
№88е: пров. Спартаківський - вул. Університетська (кінцева) - спуск Соборний - вул. Клочківська - вул. 23 Серпня - пр. Леніна і далі за маршрутом.