ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГЧастині споживачів скоротили час відключень електроенергії

Частині споживачів скоротили час відключень електроенергії

В Україні покращується ситуація з рівномірним розподілом обмежень електроенергії по регіонах

 

В Україні покращується ситуація з рівномірним розподілом обмежень електроенергії по регіонах. Зокрема, у понеділок 10 червня у Києві світла в середньому не було трохи більше 3 годин – тоді як тижнем раніше майже 8 годин.

В Україні також діятимуть планові відключення електроенергії. Тобто, подачу енергії обмежуватимуть за графіками.

"Учора в Києві світла в середньому не було трохи більше 3 годин, тиждень тому у понеділок - не було майже 8 годин. Ситуація з рівномірним розподілом обмежень по регіонам справді покращується", – йдеться в повідомленні.

Водночас, в "Укренерго" повідомили, що 12 червня графіки відключень електроенергії діятимуть по всій країні. Ліміти споживання введені з 15:00 до 23:00. Тобто з 00:00 до 15:00, а також з 23:00 до 24:00 відключень поки що не планується.

При цьому варто розуміти, що "Укренерго" не складає графіків, цим займаються обленерго в окремих регіонах. Тому погодинні відключення можуть застосовуватися лише при перевищенні певних лімітів обсягів кожної області.

Графіки ж розписуються окремо в кожній області. Дізнатися, коли можуть бути застосовані відключення у конкретному регіоні, можна у кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на сторінках у соцмережах або чат-ботах.

 

 

 
Коментарі (0)