ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГЧерез підвищення тарифів на електрику, розмір субсидій та пільг буде перераховано автоматично

Через підвищення тарифів на електрику, розмір субсидій та пільг буде перераховано автоматично

У Кабміні нагадали, що через зростанням тарифів на електроенергію, розмір житлової субсидії і пільги на житлово-комунальні послуги для всіх домогосподарств, які мають на них право, буде перераховано
У Кабміні нагадали, що через зростанням тарифів на електроенергію, розмір житлової субсидії і пільги на житлово-комунальні послуги для всіх домогосподарств, які мають на них право, буде перераховано, пише "Україна Комунальна". 
 
Перерахунок Пенсійний фонд проведе автоматично, нікуди додатково звертатись НЕ потрібно.
 
Також нагадали, що субсидія надається, якщо родина сплачує за комунальні послуги більше, ніж визначений для неї обов’язковий платіж. Розміри ж обов'язкового платежу лишаються незмінними. Тобто фактично ви оплачуватимете стільки ж, скільки платили до збільшення тарифів. Різницю – компенсує держава.
 
Наразі в країні близько 1,8 млн домогосподарств отримують житлові субсидії, середньорічний розмір субсидії до підвищення тарифів становив 1490 грн.
 

Ще 1,3 млн домогосподарств отримують пільги на житлово-комунальні послуги. Середньорічний розмір пільги на ЖКП становив 1300 грн. 

 
Коментарі (0)