ГоловнаНовини ЖКГТранспортЧерез півроку до Троєщини доїдуть трамваї з Лейпцига

Через півроку до Троєщини доїдуть трамваї з Лейпцига

Київ розглядає питання придбання лейпцизьких трамваїв для роботи на трамвайній лінії Троєщини

Київ розглядає питання придбання лейпцизьких трамваїв для роботи на трамвайній лінії Троєщини.

Про це йшлося під час зустрічі голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова з представниками компанії LVB, інформує прес-служба КМДА.

За словами О.Попова, за півроку на Троєщині планується ввести в експлуатацію лінію трамвая, яка забезпечить підвезення мешканців району до станції кільцевої міської електрички. Тому питання придбання рухомого складу для Києва нараз є більш, ніж актуальним.

«Ми підписали Меморандум про співпрацю з мерією Лейпцига. Найближчим часом буде створена робоча група для детального опрацювання питання придбання лейпцизьких трамваїв», – додав голова КМДА.

За словами голови КМДА, трамвайний парк Києва зношений більше, ніж на 80%. Безумовно, столична влада працює над вирішенням цієї проблеми: купує нові вагони, здійснює реконструкцію та капітальний ремонт рухомого складу власним силами, тому передача трамваїв від міста-побратима Лейпцига дозволить ще на крок просунутись у вирішенні цього питання.

О.Попов наголосив, що він особисто контролюватиме вирішення проблем транспортного сполучення у Деснянському районі.

Голова КМДА додав, що за 3-4 роки на Троєщині буде метро, але транспортне питання необхідно вирішувати вже зараз, тому за півроку керівництво міста планує добудувати та запустити лінію швидкісного трамваю на лівому березі.

 
Коментарі (0)