ГоловнаНовини ЖКГЧеркаському вандалу за зламані саджанці «світить» до п'яти років обмеження волі

Черкаському вандалу за зламані саджанці «світить» до п'яти років обмеження волі

Проти хлопця, який знищив 75 лип у парку Жужоми в Черкасах, порушено кримінальну справу за ст. 296 «хуліганство».Про це повідомляє офіційний портал Черкаської міської влади.Відповідно до цієї статті суд може застосувати до нього такі санкції: штраф у розмірі від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів

Проти хлопця, який знищив 75 лип у парку Жужоми в Черкасах, порушено кримінальну справу за ст. 296 «хуліганство».

Про це повідомляє офіційний портал Черкаської міської влади.

Відповідно до цієї статті суд може застосувати до нього такі санкції: штраф у розмірі від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів, арешт строком до 6 місяців або обмеження волі до 5 років. Крім того, молодик змушений буде відшкодувати завдані збитки – близько 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, у ніч із 8 на 9 травня у парку Жужоми знищили усі дерева. Вандал зламав 75 лип на рівні 50-70 см від землі – це ступінь припинення росту насаджень. Жодне із дерев не підлягає відновленню.

«До чергової частини звернулись жителі мікрорайону Митниця з повідомленням про те, що в парку Жужоми невідомий молодик по-варварськи знищив усі молоді деревця, – розповідає начальник Придніпровського райвідділу міліції Сергій Брайченко. – Під ранок хулігана затримали. Ним виявився 25-річний місцевий житель, який скоїв це, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння. Протверезівши він ніяк не міг збагнути, що зробив». Затриманий хлопець розкаюється і має намір відшкодувати нанесені збитки.

Дерева у парку Жужоми висадили у 2010 році. Як говорить начальник відділу екології та раціонального природокористування міськвиконкому Володимир Гусаченко, липи мали виконувати дві функції: по-перше, стримувати шум, який ітиме від парку, коли той буде створено, по-друге, захищати від вітру. На відновлення дерев коштів у міському бюджеті цього року немає. Однак якщо порушник сплатить збитки, яких він завдав, то в парку обов'язково восени висадять нові зелені насадження.

 
Коментарі (0)