ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаЧернігів: пожежники тренувались гасити жіночу колонію

Чернігів: пожежники тренувались гасити жіночу колонію

Щомісяця з особовим складом підрозділів управління МНС Чернігівської області проводяться тактико-спеціальні навчання, під час яких підвищується майстерність і професіоналізм. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі МНС. Так, 11-го травня цього року територією подібних нав

Щомісяця з особовим складом підрозділів управління МНС Чернігівської області проводяться тактико-спеціальні навчання, під час яких підвищується майстерність і професіоналізм.

Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі МНС.

Так, 11-го травня цього року територією подібних навчань стала Чернігівська жіноча виправна колонія №44. Установа є об'єктом з масовим перебуванням людей, і, крім того, відноситься до І-ї групи за рівнем пожежної небезпеки. На території знаходиться 4-поверховий корпус швейної фабрики з відповідними виробництвами і складськими приміщеннями вибухо-пожежонебезпечної категорії. Максимальна кількість осіб, що одночасно можуть знаходитись у виробничому корпусі в робочий час, складає близько 350 осіб, тож у разі пожежі виникає загроза життю персоналу та засуджених, підкреслюють рятувальники.

За легендою навчань, близько 10-ї години внаслідок короткого замкнення технологічного обладнання сталася пожежа на дільниці по переробці вторинної сировини. Черговий установи оперативно викликав відомчу пожежну команду та підрозділи Чернігівського міського гарнізону МНС. Бійці пожежної команди виправної колонії спочатку за допомогою вогнегасника намагались загасити полум'я, проте це їм не вдалося, пожежа набула значних розмірів і охопила все приміщення цеху. Тоді вже від пожежного крану виробничого приміщення було подано пожежний ствол.

У цей час за підвищеним номером виклику прибули підрозділи МНС: пожежні автоцистерни, аварійно-рятувальна техніка та автодрабина, розгорнув роботу штаб з ліквідації надзвичайної події. Встановивши пожежні автомобілі на гідранти, рятувальники ланками газодимозахисників подали стволи на ліквідацію пожежі та захист суміжних виробничих приміщень.

Особовим складом виправної колонії було організовано розблокування приміщень, евакуацію співробітників та засуджених з будівлі. Одну людину, яка опинилась у пастці на третьому поверсі, рятували по автодрабині. За 15 хвилин умовну пожежу було ліквідовано.

За результатами керівництво навчань зазначило, що поставлені завдання були виконані в повному обсязі, спільні дії персоналу виправної колонії №44 та рятувальників управління МНС в області по ліквідації умовної пожежі отримали високу оцінку.

 
Коментарі (0)