ГоловнаКоментаріЧи є у сміття шанс на переробку?

Чи є у сміття шанс на переробку?

- Державне підприємство «Укрекоресурси» вирішило на власному прикладі перейти на папір вироблений лише із вторинної сировини, на якому розміщений логотип recycled.Нині у 53 населених пунктах України впроваджено роздільне збирання побутових відходів, у 8 містах працюють сміттєсортувальні лінії, в К

- Державне підприємство «Укрекоресурси» вирішило на власному прикладі перейти на папір вироблений лише із вторинної сировини, на якому розміщений логотип recycled.

Нині у 53 населених пунктах України впроваджено роздільне збирання побутових відходів, у 8 містах працюють сміттєсортувальні лінії, в Києві, Дніпропетровську та м.Люботин Харківської області працюють сміттєспалювальні заводи. Ці потужності надали можливість переробити та утилізувати близько 8% побутових відходів, частина твердих побутових відходів потрапила на заготівельні пункти вторинної сировини та сміттєпереробні заводи.

Так, в Україні щорічно утворюється близько 12 млн тонн твердих побутових відходів та додається близько мільйона тонн твердих побутових відходів до попередньої річної норми, а переробляється, за результатами 2010 року, тільки 200-300 тисяч тонн. Зібрані ТПВ «закопуються» на 4,5 тис. сміттєвих звалищах та полігонах, площа яких складає більше 7,8 тис. га. І це показник без врахування кількості стихійних звалищ.

Тому ми всіляко повинні популяризувати товари з вторинної сировини. Тим самим, ми сприяємо зменшенню шкідливого впливу відходів на навколишнє середовище та здоров'я людей та даємо відходам другий шанс.

 
Коментарі (0)