ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГЧленам сімей загиблих військових збільшать розмір мінімальної пенсії

Членам сімей загиблих військових збільшать розмір мінімальної пенсії

В Україні збільшиться мінімальна пенсія для низки громадян. Йдеться про членів сімей військових, які загинули на війні в Україні

 

В Україні збільшиться мінімальна пенсія для низки громадян. Йдеться про членів сімей військових, які загинули на війні в Україні. Держава встановила їм мінімалку на рівні 6100 грн. Про це інформує Експерт.

Непрацездатні батьки, а також дружини загиблих на війні українців, отримуватимуть новий вид пенсії зі втрати годувальника у розмірі 7800 грн. Решта членів сім'ї загиблого зможуть розраховувати на виплати у розмірі 6100 грн.

Крім того, уряд запровадив щомісячну доплату у розмірі 2000 грн після перерахунку пенсії у разі втрати годувальника кожному батькові, дружині (дружині) та одному з непрацездатних членів сім'ї.

Також було встановлено, що сім'ї зниклих безвісти на війні українців можуть отримувати пенсію через втрату годувальника. Виплати починають нараховувати за один місяць з дня внесення інформації про безвісне зникнення особи до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Обов'язковою умовою для нарахування пенсії за втратою годувальника його близьким є наявність на день смерті страхового стажу, який був би необхідним для призначення пенсії за III групою інвалідності. Також пенсія у зв'язку із втратою годувальника призначається і дітям загиблого члена сім'ї, незалежно від того, чи були вони на його утриманні.

 

 

 
Коментарі (0)