ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2019-2020Чотири області все ще без повного підключення до опалення

Чотири області все ще без повного підключення до опалення

Як зазначається, підключені не всі об'єкти соціальної та житлової сфер в чотирьох областях, а саме в Запорізькій (соціальна - 99,7%), Кіровоградській (житлова - 93,1%, соціальна - 99,7%), Одеській (житлова - 99 , 9%), Полтавській (соціальна - 98,1%)

Міністерство розвитку громад і територій розповіло, скільки областей ще не повністю підключені до опалення. Про це повідомляє прес-служба міністрества.

Як зазначається, підключені не всі об'єкти соціальної та житлової сфер в чотирьох областях, а саме в Запорізькій (соціальна - 99,7%), Кіровоградській (житлова - 93,1%, соціальна - 99,7%), Одеській (житлова - 99 , 9%), Полтавській (соціальна - 98,1%) областях і в місті Київ (житлова - 99,9%).

Станом на 25 листопада повністю підключені до опалення 20 областей - Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька і Чернігівська.

Нагадаємо, в Новому Роздолі (Львівська область) ввечері 21 листопада почали подавати тепло в житлові будинки і навчальні заклади. Це місто було проблемним.

 
Коментарі (0)