ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняЦіна газу для промислових споживачів у вересні не змінюється - Нафтогаз

Ціна газу для промислових споживачів у вересні не змінюється - Нафтогаз

Нафтогаз пропонує газ за ціною 4 640,00 – 5 204,00 грн/тис. куб. м (без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами)
НАК «Нафтогаз України» оприлюднила цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 вересня 2019 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, про це повідомила пресслужба компанії.
 
Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі та умов оплати.
 
В залежності від цих показників, Нафтогаз пропонує газ за ціною 4 640,00 – 5 204,00 грн/тис. куб. м (без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами).
 
У порівнянні з цінами на серпень 2019 року, у вересні ціни не змінено.
 

Нагадаємо, з 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України. 

 
Коментарі (0)