ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняЦіна на газ для промисловості у березні знизиться на 12% –15% - Нафтогаз

Ціна на газ для промисловості у березні знизиться на 12% –15% - Нафтогаз

Нафтогаз оприлюднив цінові пропозиції для промислових споживачів газу на березень 2020 року. У порівнянні з цінами на лютий 2020 року, у березні ціни знизяться на 12% –15%, залежно від умов постачання.
НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 березня 2020 року для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, про це повідомила пресслужба компанії.
 
Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані в залежності від обсягів закупівлі та умов оплати.
 
В залежності від цих показників, Нафтогаз пропонує газ за ціною 3 981,00 — 4 606,00 грн/тис. куб. м (без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами).
 
У порівнянні з цінами на лютий 2020 року, у березні ціни знизяться на 12% –15%, залежно від умов постачання.
 
Нагадаємо, з 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України. 
 
Коментарі (0)