ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаЦентральну площу Черкас «перекопали»

Центральну площу Черкас «перекопали»

У Черкасах на центральній площі поблизу Будинку торгівлі днями з'явилась огорожа. Її поява викликана майбутніми роботами з комплексної реконструкції прилеглої території, яку ініціює торговельний центр, взявши на себе усі витрати, інформує прес-служба Черкаської міськради. Оцінити «нове обличчя

У Черкасах на центральній площі поблизу Будинку торгівлі днями з'явилась огорожа. Її поява викликана майбутніми роботами з комплексної реконструкції прилеглої території, яку ініціює торговельний центр, взявши на себе усі витрати, інформує прес-служба Черкаської міськради.

Оцінити «нове обличчя» центральної площі Черкас городяни орієнтовно зможуть вже у середині липні. Організатори капітального «марафету» території довкола Будинку Торгівлі сподіваються закінчити усі роботи за два місяці.

За словами головного інженера Будинку Торгівлі Миколи Черненка, усі роботи відбуваються згідно з робочим проектом благоустрою території, прилеглої до Будинку Торгівлі: з облаштуванням зони відпочинку та паркувального майданчика в межах вулиці Смілянської та бульвару Шевченка. Цей проект розроблений ТОВ «Черкасиархпроект» на основі рішення виконавчого комітету (№29 від 04.01.2011 р.).

15 травня вже почались перші роботи. Зокрема, з метою безпеки для пішоходів, територію, де відбуватиметься реконструкція, обнесено захисним парканом, який, звісно, по завершенню робіт буде знятий. Загалом роботи планують завершити до 15 липня.

За цей час буде повністю замінено старе асфальтне покриття на фігурну плитку, встановлено лавочки, урни для сміття, світильники вуличного освітлення, розбито нові газони, клумби, проведено комплексне озеленення території з висаджуванням нових дерев, декоративно-кущових рослин та квітів. Для комфорту городян також буде розширено пішохідний тротуар вздовж вулиці Смілянської, де також з'явиться зручна паркувальна зона.

 
Коментарі (0)