ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГДепутати пропонують виділити додатково 7,6 млрд на субсидії

Депутати пропонують виділити додатково 7,6 млрд на субсидії

Народні депутати пропонують ВР передбачити в державному бюджеті 2017 року додатково 7,6 мільярда гривень на субсидії, про це йдеться в зареєстровано 6 листопада законопроекті №7258.
Народні депутати пропонують парламенту передбачити в державному бюджеті 2017 року додатково 7,6 мільярда гривень на субсидії, про це йдеться в зареєстровано 6 листопада законопроекті №7258.
 
У державному бюджеті України на 2017 рік передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг в сумі 61,2 млрд гривень.
 
За інформацією Державної казначейської служби, за станом на 1 вересня в органах Казначейства зареєстровані зобов'язання нарахованих пільг і субсидій на 68,8 млрд гривень, або на 7,6 млрд гривень більше річного плану.

Депутати пропонують передбачити виділення додаткового фінансування. Зазначене збільшення витрат буде здійснено за рахунок економії бюджетних коштів з обслуговування державного боргу в сумі 3,4 млрд гривень і за рахунок залишку коштів в сумі 7,6 млрд гривень, передбачених Пенсійному фонду, говориться в пояснювальній записці. 

 
Коментарі (0)