ГоловнаНовини ЖКГДеяким киянам зменшать тариф на утримання прибудинкових територій

Деяким киянам зменшать тариф на утримання прибудинкових територій

До 20 травня житлові організації перерахують тарифи ряду столичних будинків.Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі КМДА.Як зазначено в повідомленні, виконавці послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій перерахують тарифи. Зокрема, йдеться про будинки, у яких тариф

До 20 травня житлові організації перерахують тарифи ряду столичних будинків.

Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі КМДА.

Як зазначено в повідомленні, виконавці послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій перерахують тарифи. Зокрема, йдеться про будинки, у яких тариф більший, ніж загальний показник в місті, та перевищує 3 грн. Із цього приводу підписано відповідне розпорядження КМДА.

Згідно з документом, із розрахункової площі прибудинкової території окремого житлового будинку вилучать площі спортивних, дитячих та інших майданчиків, якими користуються мешканці декількох будинків. Крім того, у тарифі не буде враховано і території, на яких розташовані малі архітектурні форми з урахуванням меж їх прибирання.

Витрати з прибирання прибудинкової території складають понад 20% від тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Для забезпечення утримання житлового будинку територія технічного обслуговування визначена як площа під вимощенням вздовж зовнішніх стін, озеленена смуга завширшки 5,0-6,5 метрів вздовж фасадів з майданчиком перед камерою сміттєпроводу, тротуар місцевого внутрішнього мікрорайонного проїзду з боку будинку та смуга, де розташовані точки розподілу (підключення) мікрорайонних та будинкових інженерних мереж.

Крім того, витрати з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання і зливної каналізації визначені без врахування витрат з технічного обслуговування внутрішньоквартирних мереж.

 
Коментарі (0)