ГоловнаКоментаріФінансування ЖКГД.Гетманцев:«Ми не протидіємо бідності, ми не боремося з нею, ми фактично стабілізуємо її на певному рівні»

Д.Гетманцев:«Ми не протидіємо бідності, ми не боремося з нею, ми фактично стабілізуємо її на певному рівні»

У проєкті бюджету повинна бути більше зображена соціальна складова, адже при підвищенні прожиткового мінімуму лише на 2% з урахуванням інфляції – це фактично означає, що Україна не протидіє бідності
У проєкті бюджету повинна бути більше зображена соціальна складова, адже при підвищенні прожиткового мінімуму лише на 2% з урахуванням інфляції – це фактично означає, що Україна не протидіє бідності. 
 
Про це заявив народний депутат від "Слуги народу", голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі телеканалу ZIK.
 
“Я вважаю, що в проекті бюджету повинна була більше відображена соціальна складова, адже на сьогодні ми маємо підвищення прожиткового мінімуму лише на 2% з урахуванням інфляції — це фактично ми заморожуємо бідність, ми не протидіємо бідності, ми не боремся з нею, ми фактично стабілізуємо її на певному рівні. Якщо ми говоримо про інші складові бюджету — це підтримка промисловості”, — сказав Гетманцев.
 
За його словами, конкретних програм підтримки промисловості немає.
 
“На жаль, конкретних програм підтримки промисловості ми бачимо з вами. Закупівля вагонів пасажирських, не розумію чому вагонів, а не локомативів, з якими у нас набагато гірша ситуація ніж з вагонами, але можливо є якісь пояснення... Окрім цих вагонів у нас зменшуються видатки на космічну галузь, зменшуються видатки на деякі інші програми, а реальної підтримки промисловості ми не бачимо. При тому, що 6% дифіциту бюджету могли б бути виправдані, якби ми ці гроші витрачали б на розвиток”, — розповів Гетманцев.
 
Також він розповів, що парламент завжди відіграє вирішальну роль при обговоренні проекту бюджету.
 
"Те, що проект бюджету є недосконалим, власне кажучи, я не пам'ятаю, щоб хтось, колись за всі роки вніс проект бюджету і він у такому ж вигляді був прийнятий та викликав оплески у парламенту. Ніколи бюджет не подобається парламенту, особливо у першому читанні... і завжди парламент відіграє вирішальну роль при обговоренні проекту бюджету", - сказав Гетманцев.
 

На його думку, потрібно попрацювати ці два місяці, аби цей бюджет став реальним та кращим. 

 
Коментарі (2)
Коля Пухов
16 Вересня 2020 p. 19:27
І знову "Євро-Реконструкція" (м.Київ, Дарницький район) відключило гарячу воду, - це вже втретє за час епідемії. --------------------Перше відключення припало на липень - серпень і тривало майже місяць; потім на декілька днів гарячу воду включили. Друге відключення було у кінці серпня і тривало десь тиждень. А сьогодні вже третє відключення. Скільки воно буде тривати - повідомлю потім. ----------------------------------------------- А тим часом від холодної води можуть початися масові застуди, які тільки посилять епідемію.
Коля Пухов
17 Вересня 2020 p. 18:11
А  там  хазяїн,  здається,  ахметка;    то  може  він  у  такий  спосіб,  викликаючи  загальне  невдоволення,  намагається  послабити  Украєну?