ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГДніпропетровщина має найбільші борги за комунальні послуги

Дніпропетровщина має найбільші борги за комунальні послуги

За підсумками минулого року заборгованість населення за послуги житлово-комунального господарства склала 27,1 млрд грн.

Тарифи на послуги ЖКГ в Україні звично ростуть і не всі в країні готові в повній мірі сплатити нові платіжки. «Слово і Дело» аналізувало, скільки українці повинні за комуналку за підсумками 2017 року і скільки субсидій отримують.

За підсумками минулого року заборгованість населення за послуги житлово-комунального господарства склала 27,1 млрд грн. При цьому найбільш проблемною виявилася Дніпропетровська область, жителі якої мають 4 млрд грн, на другому місці - Харківська область з боргом 4 млрд, на третьому - Київ (3,6 млрд). Найменший борг зафіксований у жителів Кіровоградської області - 109,4 млн грн. Єдиною областю, де є переплата за послуги ЖКГ, є Івано-Франківська.

На субсидії, призначені для відшкодування витрат на оплату комуналки, в 2017 році держава виділила 3,7 млрд грн. Найбільше - 254,9 млн грн субсидій - отримали в Дніпропетровській області, у Львівській - 246,1 млн, майже 222 млн грн виділили жителям Харківської області. Найнижчий рівень субсидування зафіксований в Миколаївській області.

Відзначимо, що при цьому в Миколаївській області також зберігається найнижчий рівень заборгованість з виплати зарплат (до 10 млн грн). Така ж ситуація в Закарпатській, Чернівецькій та Запорізькій областях. Найгірші справи в Луганській області, борг за зарплату склав понад 500 млн грн. Загалом, в минулому році борг з виплати зарплати українцям склав 2,6 млрд грн.

 

 
Коментарі (0)