ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаДніпропетровськ отримає автомагістраль безперервного руху європейського рівня

Дніпропетровськ отримає автомагістраль безперервного руху європейського рівня

Реконструкція проспекту газети «Правда» – це продовження масштабної комплексної програми з поліпшення якості доріг у містах і районах області. Про це заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул під час чергової робочої наради, інформує прес-служба Дніпропе

Реконструкція проспекту газети «Правда» – це продовження масштабної комплексної програми з поліпшення якості доріг у містах і районах області. Про це заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул під час чергової робочої наради, інформує прес-служба Дніпропетровської ОДА.

У минулому році було відремонтовано, переважно капітально, 1,5 млн. квадратних метрів доріг. У цьому році в області планується відремонтувати 1,7 млн. квадратних метрів.

«На сьогодні роботи на проспекті йдуть повним ходом відповідно до графіка», – сказав Олександр Вілкул.

У ході реконструкції проспекту передбачено зрізати існуюче асфальтобетонне і покласти нове двошарове покриття. Також буде зменшено кількість світлофорів з 8-ми до 2-х. При цьому буде відновлено три підземних переходи і споруджено 7 надземних.

Усе це в комплексі підвищить пропускну здатність проспекту, зменшить кількість заторів та аварій, підвищить безпеку пішоходів і водіїв.

У цьому році в рамках реконструкції планується повністю замінити дорожнє покриття проспекту, встановити бордюрний камінь, відновити 3 підземних переходи і побудувати один надземний, а також виконати комплекс робіт з благоустрою. Зокрема, посадити нові дерева.

На сьогодні на проспекті демонтовано понад половину бордюрного каменю та встановлено новий. Це близько 6 тис. метрів. Покладено більше 83 тис. квадратних метрів нижнього шару асфальтобетонного покриття. Це майже половина від запланованих обсягів. Посаджено 130 дерев і ще планується посадити 470.

Олександр Вілкул наголосив, що укладання асфальтобетонного покриття на проспекті імені газети «Правда» здійснюється за найсучаснішими технологіями й високими європейськими стандартами. «Контроль за якістю робіт з укладання двошарового покриття також здійснюється за спеціально розробленою технологією, яка застосовується в європейських країнах», – сказав він.

«Хід, якість і графік виконання робіт з реконструкції проспекту імені газети «Правда» перебуває під моїм особистим контролем. Адже мета обласної влади – щоб Дніпропетровськ отримав сучасну автомагістраль безперервного руху європейського рівня», – наголосив Олександр Вілкул.

 
Коментарі (0)