ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаДо дня Києва 21 столична родина отримала квартири

До дня Києва 21 столична родина отримала квартири

Сьогодні, 19 травня, з нагоди святкування Дня Києва та Дня матері голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега вручили повідомлення на отримання 21 квартири багатодітним родинам та дітям-сиротам. Про це «У

Сьогодні, 19 травня, з нагоди святкування Дня Києва та Дня матері голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега вручили повідомлення на отримання 21 квартири багатодітним родинам та дітям-сиротам.

Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі КМДА.

«Мені дуже приємно сьогодні до Дня Києва та до Дня матері вручити повідомлення на квартири соціально незахищеним киянам. У тих реаліях, в яких ми сьогодні живемо, народження та виховання багатьох дітей – є подвигом. Я схиляюсь перед цими родинами. Також, вважаю, що сьогодні ми зробили добру справу та надали шанс на достойне життя дітям-сиротам. Адже молоді люди, які роблять перші кроки у доросле життя, стикаються перш за все із проблемою забезпечення житлом», – сказав Олександр Попов.

Також він зазначив, що Київська міська державна адміністрація, незважаючи на всі труднощі, й надалі вишукуватиме можливість виділяти квартири соціально незахищеним киянам.

«Чудово, що напередодні Дня матері і Дня Києва багатодітні родини і діти-сироти отримують нове житло. Я сама мати і ніколи я не була байдужою до долі сиріт та малозабезпечених людей, тому щиро радію за всіх, хто сьогодні отримав нові квартири. Разом з тим, від депутатського корпусу Київради і від себе як секретаря Київради хочу запевнити вас, що ми будемо знаходити можливості для того, щоб і надалі втілювати в життя соціальні проекти», – додала Галина Герега.

Окрім того, Олександр Попов наголосив, що Київська міська державна адміністрація працює над поступовим зростанням обсягів будівництва жила у Києві, що у свою чергу дозволить владі збільшити кількість квартир для соціально незахищених киян, які стоять на квартирній черзі.

Також Олександр Попов додав, що вже найближчим часом Київська міська державна адміністрація вручить ордери на 31 квартиру постраждалим від афери групи будівельних компаній «Еліта-центр».

Нагадаємо, у 2010 році безкоштовне житло отримали 20 багатодітних сімей, з них 10 родин – соціальне житло. Крім того, протягом 2010-2011 років 14 багатодітних сімей отримали готові до заселення квартири за програмою 50х50%, а також 26 родин взяли участь у будівництві житла за програмою 70х30%.

 
Коментарі (0)