ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГДо кінця опалювального сезону без змін залишаться тарифи на газ, тепло і світло - Шмигаль

До кінця опалювального сезону без змін залишаться тарифи на газ, тепло і світло - Шмигаль

До кінця опалювального сезону в Україні без змін залишаться тарифи на газ, тепло і світло, про це повідомив Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль
До кінця опалювального сезону в Україні без змін залишаться тарифи на газ, тепло і світло, про це повідомив Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль, пише "Україна Комунальна". 
 
Також Уряд провів диференціацію тарифу на електроенергію споживачам, які використовують електроопалювальні установки. 
 
Триває реалізація програми «Доступні субсидії». У її межах майже 3 млн родин отримують допомогу від держави на оплату комунальних послуг. Йдеться про субсидії та житлові пільги.
 
Крім того, допомогу отримують прифронтові громади. Зокрема, 250 тис. домогосподарств отримали понад 3,4 млрд грн на купівлю дров та вугілля. Йдеться про виплату у розмірі до 21 тис. гривень, яку можна отримати на родину.
 
Коментарі (0)