ГоловнаНовини ЖКГДо кінця 2012-го Крим охоплять електричним кільцем

До кінця 2012-го Крим охоплять електричним кільцем

На підстанції «Севастополь» закінчуються роботи Кримської електроенергетичної системи із переведення лінії Сімферополь-Севастополь з напруги 220 кіловольт на напругу 330 кіловольт з одночасною реконструкцією підстанцій в обох містах. Загальна вартість всього об'єкту – 590 млн грн; і освоєні вони бул

На підстанції «Севастополь» закінчуються роботи Кримської електроенергетичної системи із переведення лінії Сімферополь-Севастополь з напруги 220 кіловольт на напругу 330 кіловольт з одночасною реконструкцією підстанцій в обох містах. Загальна вартість всього об'єкту – 590 млн грн; і освоєні вони були за 2,5 року.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили в прес-службі Радміну АРК.

Голова Республіканського комітету Криму з палива, енергетики та інноваційної політики Ігор Зосімов взяв участь в робочій нараді в Севастополі, під час якої було розглянуто питання про терміни введення в експлуатацію даного об'єкта. На сьогоднішній день вже встановлено необхідне обладнання, лінія поставлена під напругу 330 кіловольт; тривають роботи з благоустрою та підготовки до здачі об'єкта державній комісії. Урочиста здача лінії Сімферополь-Севастополь запланована на першу половину осені поточного року.

Завдяки новій лінії вже сьогодні покращилося енергопостачання міста-героя і Південного берега Криму, оскільки звідси електроенергія подається до Алупки.

Наступний етап роботи енергетиків – будівництво електролінії від Севастополя до Західнокримської підстанції – після чого буде утворено високовольтне кільце по всьому Криму. Це дозволить уникнути негативних наслідків при аваріях на радіальних мережах, коли відключаються цілі регіони. Завдання цього року – завершити проектування даної електролінії, а до кінця 2012 року є надія ввести її в експлуатацію.

«Головне завдання нашого уряду – забезпечити надійне енергопостачання Криму і кримчан, а завдання Рескомтопенерго – повне і своєчасне освоєння фінансових коштів у цьому році. Ми гарантуємо - енергетики не підведуть», - підкреслив І. Зосімов, підбиваючи підсумки робочої наради.

 
Коментарі (0)