ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаДо липня визначать перелік споживачів, яких не будуть знеструмлювати - Держенергонагляд

До липня визначать перелік споживачів, яких не будуть знеструмлювати - Держенергонагляд

Державна інспекція енергетичного нагляду України планує оновити перелік споживачів з гарантованим електропостачанням до липня
Державна інспекція енергетичного нагляду України планує оновити перелік споживачів з гарантованим електропостачанням до липня, про це йдеться в повідомленні пресслужби Держенергонагляду, пише "Україна Комунальна".
 
"Наразі в багатьох областях з переліку об’єктів з гарантованим електропостачанням вже виключено десятки, а в деяких областях – понад сотню споживачів. Логіка процесу в тому, що важливо віднайти баланс і захистити об’єкти критичної інфраструктури від відключень, водночас не створюючи надмірного навантаження на інших", – говориться в повідомлені.
 
Перелік об’єктів критичної інфраструктури з гарантованим електропостачанням пропонується розділити за сезонами – на літній та зимовий.
 
"Зараз до переліку включено серед іншого об’єкти, що надзвичайно важливі упродовж опалювального періоду, але влітку не працюють. Тому зараз їх доцільно виключити з переліку, а із настанням холодів повернути до нього. Пов’язано це з тим, що поруч з такими об’єктами до ліній електропередачі підключено багато інших споживачів, що можуть бути задіяні у графіках знеструмлень", – пояснили в Держенергонагляді.
 
Крім того, там, де не можна заживити об’єкти на різні лінії електропередачі, розглядається можливість ручного перемикання у випадку застосування графіків відключень.
 

Така практика застосовувалась взимку 2022 - 2023 років, яка досить ефективна для досягнення соціальної справедливості. 

 
Коментарі (0)