ГоловнаНовини ЖКГДо суботника в Харкові долучать школярів, чиновників та в'єтнамську діаспору

До суботника в Харкові долучать школярів, чиновників та в'єтнамську діаспору

14 травня в Комінтернівському районі Харкова, як і по всій Україні, пройде суботник. У ньому візьмуть участь жителі району, працівники підприємств, установ і організацій, у тому числі й працівники районної адміністрації, повідомляє прес-служба Харківської міської влади.Під час суботника планується

14 травня в Комінтернівському районі Харкова, як і по всій Україні, пройде суботник. У ньому візьмуть участь жителі району, працівники підприємств, установ і організацій, у тому числі й працівники районної адміністрації, повідомляє прес-служба Харківської міської влади.

Під час суботника планується впорядкувати територію в парку біля Палацу культури «Металіст», на дитячому майданчику «Космомістечко» і в селищі ім. Артема.

Також на розі вулиць Танкопія та Маршала Жукова, за дорученням Харківського міського голови Геннадія Кернеса, на пустирі буде створено зону відпочинку для харків'ян. У цих роботах візьмуть участь близько 300 членів в'єтнамської діаспори Харкова, учні шкіл району, працівники районної адміністрації. Заплановано вирубати сухостійні дерева, завезти землю і розбити квітники, установити лави для відпочинку і створити дитячий майданчик.

Також у суботу в районі пройде турнір з міні-футболу серед структурних підрозділів Харківської міської ради в Комінтернівському районі, присвячений 66-й річниці Перемоги у ВВВ. Турнір буде проведено на спортивному майданчику Харківської гімназії № 82 (пр. Героїв Сталінграда, 171-б), який минулого року подарував навчальному закладові Харківський міський голова.

 
Коментарі (0)